עוצמה לחוקרים בכל הגילאים 

הרפתקאות מחוץ לבית

בכל מקום שאליו החיים לוקחים אתכם או את משפחתכם, תוכלו לסמוך על Duracell שתספק אנרגיה למכשירים במסעות שלכם. אנו עוזרים לכם לשמור על קשר גם מחוץ לבית עם מטען נייד לטלפון, להנציח זיכרונות עם סוללות למצלמה, ולחזור הביתה בבטחה עם סוללות לניווט עם ג'י פי אס.

DURACELL מספקת את האנרגיה

Duracell Ultra Power

סוללות לכל הרפתקה

אתם שומרים על כושר כדי להתמודד בהצלחה עם האנרגיה הבלתי נדלית של הילדים ולכן אתם בוחרים בסוללות Duracell Ultra Power, הסוללות שמחזיקות מעמד יותר מכל האחרות עם POWERCHECK™‎*, שאפשר לסמוך עליהן גם בריצת ג'וגינג יומיומית בפארק וגם ביציאה לטיול משפחתי. לעולם לא תאבדו את הדרך הביתה עם ג'י פי אס הפועל על סוללות של Duracell, והלילה שתבלו בקמפינג יהפוך להרפתקה נפלאה בעזרת הסוללות הטובות ביותר של Duracell לפנסים.

*סוללת האלקליין AA של Duracell שמחזיקה מעמד יותר מכל האחרות בממוצע במבחני תקן IEC ב-2015

מידע נוסף

תחזוקה והשלכה

מידע אודות שימוש בסוללות והשלכתן באופן אחראי

הסביבה שלנו היא משאב שגם ילדינו והדורות הבאים זכאים ליהנות ממנו. גם אנחנו בחברת Duracell רוצים לתרום את חלקנו לשמירה על הסביבה. אנו פועלים יחד עם שותפינו להבטיח שסוללות יעברו תהליך של מיחזור. לכן כדי שנוכל להשאיר לילדים סביבה ששווה לטייל בה ולחקור אותה, אל תשליכו סוללות ריקות לאשפה. במקום זאת, החזירו אותן לספק לצורך מיחזור.

מידע נוסף
Duralock

לעמוד בקצב של סגנון החיים הפעיל שלכם

בכל פעם שאתם מתאמנים, אנחנו גאים להיות שם לצידכם. במהלך ריצת הבוקר אנחנו דואגים לכם עם סוללה אמינה למד הדופק. סוללות Duracell עם טכנולוגיית Duralock יחזיקו מעמד באחסון עד 10 שנים ויספקו אנרגיה למכשיר מעקב האימונים שלכם עם כל צעד לשיפור הבריאות והחיים.

מידע נוסף

מוצרים מומלצים

הקודם

סוללות Ultra Power Alkaline ‏AA

עד 100% יותר עוצמה*

*בסוללות בגודל AA  בהשוואה למשך הזמן הממוצע המינימלי של מבחן המצלמה הדיגיטלית בתקן 2015 IEC. התוצאות עשויות להשתנות במכשירים או בדפוסי שימוש שונים. (www.iec.ch)

בחרו גודל מארז

סוללות Ultra Power Alkaline ‏AAA

עד 100% יותר עוצמה*

*בסוללות בגודל AAA  בהשוואה למשך הזמן הממוצע המינימלי של מבחן הצעצוע הממונע בתקן 2015 IEC. התוצאות עשויות להשתנות במכשירים או בדפוסי שימוש שונים. (www.iec.ch)

בחרו גודל מארז

סוללות Plus Power ‏9 וולט

התחייבות לעוצמה מרבית

בחרו גודל מארז
Next