סוללות Duracell לצעצועים

משחקים משפחתיים

מהצעדים הראשונים של התינוק ועד מימוש החלומות הגדולים ביותר, Duracell איתכם לאורך כל הדרך. הסוללות שלנו מפיחות רוח חיים בצעצועים האהובים, ומספקות אנרגייה ממושכת מהילדות ועד להורות. כאשר צעצוע המופעל על ידי סוללה מתעורר לחיים, כאשר הליקופטר עם שלט רחוק נשאר באוויר מבלי ליפול – אז אתם מבינים שהעוצמה שבפנים עושה את ההבדל.

DURACELL מספקת את האנרגיה

Duracell Ultra Power

סוללות לשימוש ממושך, הנאה ממושכת

כמה מקסימה הפליאה שנשקפת ממבטי הילדים. המבט שבגללו כדאי לבחור בסוללת Duracell Ultra Power, הסוללה שלנו בעלת החיים הארוכים ביותר עם טכנולוגיית POWERCHECK™‎*. בין אם אתם זקוקים לסוללות למכוניות עם שלט רחוק למירוץ בחצר האחורית או לסוללות לשלט של משחק וידאו, בכל מקרה הסוללות שלנו תמיד מוכנות למשחק יחד איתכם.

*סוללת האלקליין AA של Duracell שמחזיקה מעמד יותר מכל האחרות בממוצע במבחני תקן IEC ב-2015

מידע נוסף

™POWERCHECK

אנרגיה לזיכרונות נעימים

הילדים שלכם נוצרים בליבם את הזמנים שבהם אתם משחקים יחד, וכשאתם משחקים בצעצועים שמשתמשים בסוללות המצוידות בטכנולוגיית POWERCHECK™‎ של Duracell, אתם יכולים להיות בטוחים שהזיכרונות מהזמן המשותף שלכם יהיו נעימים. בלי הפתעות, בלי הפסקות לא מתוכננות. רק אתם, הילדים והשמחה שאתם מכניסים לחייהם.

מידע נוסף
שמירה על בטיחות הצעצועים

טיפים לכל הצעצועים הכוללים סוללות

הסוללות הטובות ביותר לצעצועים הן אלה שמחזיקות מעמד זמן רב ולכן חשוב לזכור לאחסן את הסוללות בנפרד כאשר אינן בשימוש ולבדוק את רמת הטעינה מדי פעם. שמרו על הסוללות כדי שיחזיקו מעמד זמן רב יותר וחסכו מהילדים את האכזבה מצעצועים שמפסיקים לפעול או שנגמרות להם הסוללות.

מידע נוסף

מוצרים מומלצים

הקודם

סוללות Ultra Power Alkaline ‏AA

עד 100% יותר עוצמה*

*בסוללות בגודל AA  בהשוואה למשך הזמן הממוצע המינימלי של מבחן המצלמה הדיגיטלית בתקן 2015 IEC. התוצאות עשויות להשתנות במכשירים או בדפוסי שימוש שונים. (www.iec.ch)

בחרו גודל מארז

סוללות Ultra Power Alkaline ‏AAA

עד 100% יותר עוצמה*

*בסוללות בגודל AAA  בהשוואה למשך הזמן הממוצע המינימלי של מבחן הצעצוע הממונע בתקן 2015 IEC. התוצאות עשויות להשתנות במכשירים או בדפוסי שימוש שונים. (www.iec.ch)

בחרו גודל מארז

סוללות Plus Power ‏9 וולט

התחייבות לעוצמה מרבית

בחרו גודל מארז
Next