אתם במיטבכם, בכל יום

יופי וטיפוח

הטכנולוגיה של מוצרים לבית ממשיכה להקל על חיינו, ו-Duracell תמיד שם כדי לספק אנרגיה לאורך זמן למכשירים החכמים. אביזרי טיפוח חשמליים עוזרים לכם להרגיש במיטבכם מדי יום, וגם מקלים על ביצוען של משימות משפחתיות יומיומיות. אתם יכולים לסמוך על Duracell שתספק עוצמה אמינה למכשירים החביבים עליכם.

DURACELL מספקת את האנרגיה

Duracell Ultra Power

לעוצמה שמחזיקה מעמד זמן רב

שגרת הטיפוח של הבוקר עלולה להפוך לתהליך מורכב, ואנרגיה שאפשר לסמוך עליה הופכת אותה לקלה יותר. בעזרת סוללות Ultra Power של Duracell שמיועדות במיוחד למכשירים הנמצאים בשימוש יומיומי, כגון מברשת שיניים חשמלית, ההתנהלות המשפחתית והאישית תהיה שלווה ונינוחה יותר לאורך כל היום. סוללות Duracell שמחזיקות מעמד זמן רב אידאליות לשימוש במשקל לחדר האמבטיה, מכונות לגילוח ואביזרי טיפוח ויופי רבים אחרים.

מידע נוסף
אנרגיה לשגרת היומיום בעוצמה שמחזיקה מעמד לזמן רב יותר

פנו יותר זמן לעצמכם

אנחנו יודעים כמה שגרת הטיפוח חשובה לכם, ולנו חשוב שתמיד תרגישו במיטבכם. אביזרי הטיפוח והיופי שמופעלים בעזרת סוללות Duracell אמינות יבטיחו לכם אנרגיה ללא הפסקות למשך כל שגרת הטיפוח שלכם. סוללות Ultra Power* של Duracell שמחזיקות מעמד יותר מכל האחרות יבטיחו שתבזבזו פחות זמן על החלפת סוללות במכשיר הגילוח, במשקל או במברשת השיניים החשמלית.

*סוללת האלקליין AA של Duracell שמחזיקה מעמד יותר מכל האחרות בממוצע במבחני תקן IEC ב-2015

מידע נוסף

מוצרים מומלצים

הקודם

סוללות Ultra Power Alkaline ‏AA

עד 100% יותר עוצמה*

*בסוללות בגודל AA  בהשוואה למשך הזמן הממוצע המינימלי של מבחן המצלמה הדיגיטלית בתקן 2015 IEC. התוצאות עשויות להשתנות במכשירים או בדפוסי שימוש שונים. (www.iec.ch)

בחרו גודל מארז

סוללות Ultra Power Alkaline ‏AAA

עד 100% יותר עוצמה*

*בסוללות בגודל AAA  בהשוואה למשך הזמן הממוצע המינימלי של מבחן הצעצוע הממונע בתקן 2015 IEC. התוצאות עשויות להשתנות במכשירים או בדפוסי שימוש שונים. (www.iec.ch)

בחרו גודל מארז

סוללות Plus Power ‏9 וולט

התחייבות לעוצמה מרבית

בחרו גודל מארז
Next