לחיים בטוחים וקלים יותר

אביזרים לכם ולבית

אם אתם דואגים לבטיחות המשפחה, תוכלו לסמוך על הסוללות מאריכות הימים והאמינות של Duracell. עם סוללות Ultra Power של Duracell בגלאי העשן שלכם אתם יכולים להיות רגועים ולבטוח בעוצמה שלהן שתחזיק מעמד לאורך זמן. סוללות Duracell אידאליות למכשירים שבהם לא תרצו לבדוק ולהחליף סוללות שוב ושוב כמו גלאי עשן ושעוני יד. אז כאשר מגיע הזמן להחליף את הסוללה בשעון היד, השתמשו בסוללות Duracell לשעון היד לעוצמה שאפשר לסמוך עליה.

DURACELL מספקת את האנרגיה

Plus Power

ביצועים רבי עוצמה למכשירים שלכם

בין אם בטיחות הרכב מדאיגה אתכם, או שאתם סתם נחים וצופים בטלוויזיה, בכל מקרה תוכלו לסמוך על Plus Power של Duracell. סוללות Plus Power של Duracell אמינות ומחזיקות מעמד זמן רב, ואידאליות להפעלת מכשירים הנמצאים בשימוש יומיומי, ולכן Plus Power של Duracell הן הבחירה המושלמת לאזעקה לרכב או לשלט הרחוק של הטלוויזיה.

מידע נוסף

סוללה 101

מידע בסיסי אודות אספקת אנרגיה ניידת

אנשים רבים משתמשים בסוללות מדי יום, וכדאי לדעת כמה פרטים בסיסים עליהן. בין אם אתם סקרנים לגבי ההרכב הכימי של סוללות או רוצים לדעת איך למחזר סוללות, המדריך שלנו יעזור לכם לקבל תשובות. המדריך כולל מידע על שימוש בסוללות, אחסון ותחזוקה שלהן באופן אחראי, וגם כיצד להאריך את חיי סוללות Duracell שלכם.

מידע נוסף

מוצרים מומלצים

הקודם

סוללות Ultra Power Alkaline ‏AA

עד 100% יותר עוצמה*

*בסוללות בגודל AA  בהשוואה למשך הזמן הממוצע המינימלי של מבחן המצלמה הדיגיטלית בתקן 2015 IEC. התוצאות עשויות להשתנות במכשירים או בדפוסי שימוש שונים. (www.iec.ch)

בחרו גודל מארז

סוללות Ultra Power Alkaline ‏AAA

עד 100% יותר עוצמה*

*בסוללות בגודל AAA  בהשוואה למשך הזמן הממוצע המינימלי של מבחן הצעצוע הממונע בתקן 2015 IEC. התוצאות עשויות להשתנות במכשירים או בדפוסי שימוש שונים. (www.iec.ch)

בחרו גודל מארז

סוללות Plus Power ‏9 וולט

התחייבות לעוצמה מרבית

בחרו גודל מארז
Next