שאלות נפוצות

יש לכם שאלה? בחרו קטגוריה וקבלו תשובות לשאלות הנפוצות ביותר.

Duracell

אחסון

Show / hide

האם יש צורך לאחסן סוללות במקרר או במקפיא?

אנחנו ממליצים לאחסן סוללות בטמפרטורת החדר ובסביבה יבשה. חום או קור קיצוניים משפיעים לרעה על הביצועים של סוללות.מומלץ להימנע מלהשאיר מכשירים המופעלים באמצעות סוללות במקומות חמים. בנוסף, אין צורך לשמור סוללות בקירור ואנחנו לא ממליצים על כך.

Show / hide

האם יש צורך להוציא סוללות ממכשירים כשמפסיקים להשתמש בהם למשך זמן מה?

כן יש להוציא את הסוללות מהמכשירכאשר לא צפוי שיעשה בו שימוש למשך מספר חודשים.

Show / hide

איך אפשר לנקות נזילה של סוללה?

כדי לנקות אחרי נזילת סוללהיש לפעול בהתאם לטיפים הבאים: הניקוי צריך להתבצע באזור מאוורר היטב. חשוב ללבוש כפפות ומשקפי מגן המתאימים לתחזוקת בית. באמצעות מברשת שיניים או מקלון צמר גפן, הסירו את נזילות הסוללה ממגעי החשמל. ודאו שהמכשיר האלקטרוני יבש לגמרי לפני הכנסת סוללה חדשה. למניעת בעיות בעתיד, יש להקפיד על נהלי השימוש הבאים: אין לערבב בין מותגי סוללות שונים במכשיר אחד. יש להוציא סוללות ממכשירים מאוחסנים. לניקוי נזילות של סוללות אלקליין, NiCAD וגם NiMH, יש להשתמש בתמיסה המכילה כפית של חומצה בורית מהולה בארבע וחצי ליטר מים או בתמיסה של חומץ או מיץ לימון ומים ביחס של אחד לאחד.

Show / hide

כיצד משפיעות סוללות Duracell על הסביבה?

בשנת 1993 הפסקנו ביוזמתנו את השימוש בכספית בסוללות שלנו. סוללותהאלקליין שלנו מורכבות מחומרים ראשוניים נפוצים – מתכת, אבץ ומגנזיום – ואינן מסכנות את הבריאות או הסביבה בתנאי שימוש או השלכה רגילים. בנוסף, אנחנו משפרים את הידידותיות לסביבה על ידי הפסקת השימוש במארזי PVC והחלפתם בכרטיסים בעלי תכולת סיבים גבוהה ועטיפותמחומרPET ממוחזר. זהו פתרון אריזהבעל קיימות מושלמת, אחד מתחליפי ה-PVC הטובים ביותר שקיימים כיום. מעמדנו המוביל בין יצרני סוללות האלקליין האיכותיות מחייב אותנו להכיר באחריותנו לסייע בשמירה על הסביבה. אנחנו מחויביםלתכן,ייצור והפצת סוללות באופן שמקטין למינימום את ההשפעה על הסביבה. אנחנו גם משתתפים בתוכנית איסוף הסוללות למחזור Call2Recycle שמבטיחה מחזור או השלכת סוללות באופן בטוח ותקין.

Show / hide

האם טמפרטורה משפיעה על סוללות?

אנחנו ממליצים לאחסן סוללות בטמפרטורת החדר ובסביבה יבשה. חום או קור קיצוניים משפיעים לרעה על ביצועי סוללות. מומלץ להימנע מלהשאיר מכשירים המופעלים באמצעות סוללות במקומות חמים. בנוסף, אין צורך לשמור סוללות בקירור ואנחנו לא ממליצים על כך.

Show / hide

כיצד לטפל בסוללות שנזלו בתוך מכשיר?

אף על פי שרוב הסוללות מכילות חומרים כימיים שלא יגרמו נזק לעור חשוף, יש להתייחס אליהן כאל כל חומר כימי אחר. תמיד יש לנקוט באמצעי זהירות בעת הטיפול בחומרים כימיים חשופים של סוללות. אסור לקרב לעיניים או לבלוע את החומרים הכימיים של סוללה. יש לפנות מיד לרופא במקרים כאלה.

Show / hide

מתי יש להוציא את הסוללות מתוך המכשיר?

יש להוציא את הסוללות מתוך המכשיר במקרים הבאים:

כאשר לא צפוי שיעשה שימוש במכשיר בחודשים הקרובים
כאשר הסוללות התרוקנו (למניעת נזק אפשרי כתוצאה מנזילת הסוללות)
כאשר המכשיר מופעל באמצעות זרם מרשת החשמל הביתית (AC)

Duracell Duracell

יצירת קשר

לא מוצאים כאן תשובות? כתבו לנו הודעה וקבלו תשובה.

יצירת קשר