שאלות נפוצות

יש לכם שאלה? בחרו קטגוריה וקבלו תשובות לשאלות הנפוצות ביותר.

Duracell

בטיחות

Show / hide

האם ניתן לטעון סוללות נטענות מתוצרת מותגים אחרים במטען מתוצרת Duracell?

כן, המטען של Duracell יכול לטעון גם סוללות NiMH אחרות בגודל AA וגםAAA. עם זאת, Duracell אינה יכולה להבטיח את האיכות, הבטיחות או הביצועים של מותגי סוללות אחרים, ולכן מומלץ להשתמש בסוללות מתוצרת Duracell.

Show / hide

הם יש צורך לנקות את תא הסוללה?

כדי להבטיח את איכות ביצועי הסוללה, יש להקפיד ולשמור על ניקיונם של משטחי המגע של הסוללה ותא הסוללה. יש לשפשף אותם במחק נקי של עיפרון או מטלית נקייה בכל החלפת סוללות.

Show / hide

סוללה התחממה בתוך הכיס שלי. האם זו תופעה נורמלית?

לא, סוללות אינן אמורות להתחמם כאשר אינן בשימוש. על אריזות הסוללות שלנו מודפסת אזהרה לצרכנים לא לשאת או לאחסן סוללות בתפזורת בכיס או בארנק. מגע עם חומרים מתכתיים עלול לגרום להן לקצר ולדליפה או התבקעות, ולגרום לפציעה.

Show / hide

האם מותר לפרק סוללה?

לא, אסור לפרק סוללות. כאשר מפרקים סוללה, מגע עם החומרים המרכיבים אותה עלול להזיק ולגרום לפציעה או שריפה.

Show / hide

האם הסוללות שלכם מכילות כספית?

לא, כל סוגי הסוללות של Duracell אינם מכילים כספית. אנחנו גאים בכך שהפסקנו מיוזמתנו להשתמש בכספית בסוללות המיועדות לשימוש כללי (גדלים AAA‏, AA‏, C‏, D וגם9V‏) בשנת 1993. סוללות האלקליין שלנו עשויות בעיקרמסגסוגותברזל נפוצות, אבץ ומגנזיום, ואינן מסכנות את הבריאות או הסביבה אם משתמשים בהן ומשליכים אותן כראוי. כל הסוללות למכשירי שמיעה אינן מכילות כספית משנת 2011, בהתאם לדרישות החוק להסדרת סוללות נטענות ומכילות כספית.

Show / hide

כיצד לטפל בסוללות שנזלו בתוך מכשיר?

אף על פי שרוב הסוללות מכילות חומרים כימיים שלא יגרמו נזק לעור חשוף, יש להתייחס אליהן כאל כל חומר כימי אחר. תמיד יש לנקוט באמצעי זהירות בעת הטיפול בחומרים כימיים חשופים של סוללות. אסור לקרב לעיניים או לבלוע את החומרים הכימיים של סוללה. יש לפנות מיד לרופא במקרים כאלה.

Show / hide

האם התחממות של סוללות Duracell נטענות מסוגNiMHבזמן הטעינה היא תופעה נורמלית?

כן, התחממות הסוללהוהמטען בזמן הטעינההן תופעות נורמליות.

Show / hide

הסוללה נרטבה וכעת יש עליה חומר אבקתי לבן. מה לעשות?

במקרים הנדירים שבהם הסוללה רטובה או מכוסה בחומר אבקתי לבן, יש להימנע ככל האפשר מלגעת בה. יש להגביל את המגע בסוללה רק לצורך השלכה נאותה ולשטוף מיד במים וסבון כל חלק של הגוף או הבגדים שבא במגע עם הסוללה. אם נוצר מגע עם העיניים, יש לשטוף מיד את העיניים במים זורמים למשך לפחות 15 דקות ולפנות מיד לטיפול רפואי.

Show / hide

הילד שלי אוהב לשחק עם סוללות. האם לאפשר לו לעשות זאת?

אין לאפשר לילדים קטנים לשחק עם סוללות. סוללות נועדו להפעיל מכשירים ולא למשחק בסוללות עצמן. חשוב לזכור שלמרות שסוללות הן מוצר פופולרי ונפוץ, הן בעצם אמצעי נייד לאספקת אנרגיה באמצעות תגובה כימית חזקה. אסור אף פעם לפרק סוללות, להפעיל עליהן כוח, להשתמש בהן למטרות לא מתאימות או להתייחס אליהן כאל צעצוע. אף על פי שרוב הסוללות מכילות חומרים כימיים שלא יגרמו נזק לעור חשוף, יש להתייחס אליהן כאל כל חומר כימי אחר. תמיד יש לנקוט באמצעי זהירות בעת הטיפול בחומרים כימיים חשופים של סוללות. אסור לקרב לעיניים או לבלוע את החומרים הכימיים של סוללה. אם מתרחשמקרה כזה יש לפנות מיד לרופא. כדי לשמור על הבטיחות, חשוב שמבוגר אחראי ישגיח על ילדים כאשר הם משתמשים בסוללות.

Show / hide

על הסוללה מופיעות אותיות בסינית. מה המשמעות של זה?

האותיות מציינות שהסוללה אינה מכילה כספית.

Show / hide

לאיזה צד יש להפנות את הסימן "+" ואת הסימן "–"?

יש להקפיד ולפעול בהתאם להוראות ההכנסה הנכונה של סוללות המופיעות על הציוד, ולוודא שהסימן "+" (פלוס) והסימן "–"(מינוס) על הקטבים מותאמים כראוי. זהירות: לעתים נדמה שפריטי ציוד מסוימים שמופעלים באמצעות שלוש סוללות או יותר פועלים כראוי גם אם סוללה אחת הוכנסה הפוך, אך שימוש במכשיר במצב כזה עלול לגרום לנזילת סוללה או להתבקעות שיכולה לגרום נזק למכשיר.

Show / hide

האם מותר להצית סוללה באש?

אסור להצית או להשליך סוללות לאש – הן עלולות להתפוצץ, להתפקע ולגרום לסיכון בטיחותי.

Duracell Duracell

יצירת קשר

לא מוצאים כאן תשובות? כתבו לנו הודעה וקבלו תשובה.

יצירת קשר