הי, אנחנו Duracell

we-are-duracell-logo-white

Duracell היא היצרן המוביל של סוללות אלקליין איכותיות וחזקות, ובמיוחד סוללות תא ליישומים מיוחדים וסוללות נטענות. מאז היווסדה בתחילת שנות ה-40, הפכה החברה למותג שהוא סמל לאנרגיה אישית, ושאמינותה בתחום הסוללות הקומפקטיות ומאריכות החיים הפכה לשם דבר. ובמרכז העשייה הזו ניצב הארנב של Duracell.

Duracell Bunny

ההיסטוריה שלנו

Show / hide

1920s תחילת סיפורנו

סיפורנו מתחיל בתחילת שנות ה-20 עם מדען וממציא בשם סמואל רובן ויצרן נלהב של חוט להט מטונגסטן בשם פיליפ רוג'רס מאלורי. רובן פונה לחברת פ. ר. מאלורי בחיפוש אחר פריט ציוד לצורך ניסוי. אבל רובן ומאלורי מזהים הזדמנות: איחוד בין כוח ההמצאה הגאוני של רובן לכושר הייצור של מאלורי. השותפות ביניהם שהחזיקה מעמד עד למותו של מאלורי בשנת 1975, היתה אבן הפינה לייסוד חברת Duracell International.

Show / hide

1960s הסוללה הראשונה של Duracell על הירח

סוללות האלקליין הראשונות של החברה שווקו תחת שם המותג Mallory. סוללות אלה מהדור החדש מיוצרות במיוחד עבור חברת קודאק כדי להשביע את רעבונן הגדול לאנרגיה של מצלמות האינסטנט עם המבזק המובנה. בשנת 1965 הוצג המותג Duracell, עם דגש מיוחד על תוכניות המכוונות לטובת צרכנים ומוצרים. סוללות סופקו ישירות לחברות אגפא, קודאק ופולרואיד, יצרניות של דור חדש של מכשירים ניידים המיועדים לצרכן, כגון מכשירי הקלטה ומכשירי קשר. בשנת 1969 השתתפה Duracell במשימת אפולו 11 והיתה הסוללה הראשונה שהגיעה לירח.

Show / hide

1970 לידתו של סמל

בשנת 1971 הציגה Duracell את צבעי השחור והנחושת המוכרים כל כך שלה, שמסמלים את המוליכות, העוצמה והעליונות של נוסחת הסוללה שלה. סוללות Duracell הן הסוללות הראשונות שפורסמו בטלוויזיה והסלוגן שלהם הפך במהירות לשגור בכל בית: “אין עוד סוללה שנראית כמוה. אין עוד סוללה שמחזיקה מעמד כמוה". בשנת 1973 נולדה הארנבת של Duracell. סוכנות הפרסום Dancer, Fitzgerald and Sample מניו יורק יצרה את פרסומת הטלוויזיה המפורסמת 'הארנבת המתופפת'. מאז, גילמה הארנבת את יתרונן המובהק של סוללות Duracell על פני סוללות אבץ-פחם רגילות בכך שהן מחזיקות מעמד וממשיכות לפעול זמן ממושך הרבה יותר. במהלך השנים, התפתחה דמות הארנבת מצעצוע פשוט לסמל מותג משעשע ואהוב שמוסיף חום ואישיות למותג של Duracell.

Show / hide

2016 בית קבוע בחברת Berkshire Hathaway

חברת Berkshire Hathaway רכשה את Duracell. Duracell תמשיך להתמקד בצמיחה יציבה, חדשנות מובילה בתעשייה ויצירת ערך לטווח ארוך ללקוחות ולצרכנים כדי להפוך למובילה ללא עוררין בתחום האנרגיה האישית.

הביוגרפיה של הארנבת של Duracell

מאז 1973 הארנבת התפתחה כדי להתאים לזמנים המשתנים. עם זאת, ההתפתחות שלה מקבילה לשיפור העקבי באיכות ובעוצמה של סוללות ומוצרי Duracell. כיום הארנבת של Duracell הוא אחד מסמלי המותג המזוהים ביותר ברחבי העולם.

Duracell

Duracell היא החברה המובילה בעולם בנתח השוק של סוללות לצרכן, והיצרן המוביל של סוללות אלקליין איכותיות, תאי סוללה לשימושים מיוחדים וסוללות נטענות. מאז השקת המותג ב-1965, הוא צמח והפך לסמל צרכני בינלאומי, הידוע במחויבותו לאיכות, אמינות וחדשנות.

Duracell מעסיקה מעל 3,300 עובדים ברחבי העולם ומחזיקה במשרדים ראשיים אזוריים בינלאומיים בארה"ב, מדינות EIMEA ואסיה. ביום 1 במרץ 2016 הפכה החברה לחלק קבוע ובלתי נפרד מקבוצת Berkshire Hathaway.

אנרגיה למכשירים שהכי רלוונטיים לחיי הצרכנים

בממוצע נמכרים 63 מוצרים של Duracell מדי שנייה ברחבי העולם, ובשוק מופיעים יותר ויותר מוצרים שמופעלים באמצעות סוללות. בתודעת הצרכנים, הארנבת של Duracell ומיתוג 'כיפת הנחושת' הם שם נרדף לסוללות, ואנו מתכוונים לבנות על עוצמה זאת באמצעות מתן מענה לתחומי ביקוש חדשים.

השאיפה שלנו היא להיות הבחירה הראשונה בכל מה שקשור לאספקת אנרגיה למכשירים הרלוונטיים ביותר לחיי הצרכן, וליצור ערך והצלחה לטווח ארוך עבור השותפים שלנו.

הצלחה דרך חדשנות

Duracell נשענת על היסטוריה עשירה של חדשנות דרך פיתוח מתמיד של סוללות קומפקטיות יותר, חזקות יותר, יעילות יותר ומחזיקות מעמד יותר מאשר המותגים המתחרים.

מאז שנות הארבעים של המאה העשרים שבהן נוצקו היסודות של החברה המקורית, Duracell אחראית להצגת חידושים רבים בתעשייה, כולל סוללות האלקליין AA וגם AAA הראשונות וסוללת הכפתור הראשונה למכשיר שמיעה. סוללות Duracell היו גם הראשונות לנחות על הירח וסיפקו אנרגיה לעכבר האלחוטי הראשון של Logitech, ועזרו בכך להפוך את השימוש במחשב לנוח יותר.

מקפידים על האיכות ומפחיתים את ההשפעה על הסביבה

אבטחת האיכות של Duracell אינה מסתפקת בדרישות של תקני ISO 9000 ומקפידה על שימוש בחומרי גלם מהאיכות הגבוהה ביותר ומבדקים ובחינות קפדניים של ביצועים וניצול אנרגיה. כל סוללה של Duracell עוברת בדיקת איכות בנפרד לפני יציאתה ממתקן הייצור כדי להבטיח ביצועים איכותיים.

טכנולוגיית “POWERCHECK™‎” הייחודית של Duracell מאפשרת לצרכנים לוודא מיד את רמת העוצמה של סוללת Duracell, כדי לאפשר שימוש נוסף במכשיר אחר שצריכת החשמל שלו נמוכה יותר. תכונה זו מעלה את ערך הסוללה עבור הצרכנים ועוזרת להפחית בזבוז ופסולת. כיום ובעשורים האחרונים, הסוללות האיכותיות של Duracell אינן מכילות מתכות כבדות.

תומכים בשותפים שלנו

Duracell היא מותג הסוללות המוביל שמומלץ על ידי יצרני המכשירים הגדולים בעולם בזכות היתרונות שלהן באיכות הביצועים ואורך החיים, וחווית השימוש במוצר איכותי שהן מספקות לצרכנים.

DURACELL מספקת את האנרגיה

דרושים

יש הרבה סיבות שבגללן כדאי לעבוד אצל Duracell, החברה המובילה בסוללות לצרכן! כיצרן המוביל של סוללות אלקליין איכותיות אנו מאמינים שחשוב לתמוך בצמיחה ולתגמל מצוינות, אז הצטרפו לחברת Duracell ועזרו לנו להמשיך ולהציע עוצמה שאפשר לסמוך עליה!

מידע נוסף